Otomatik Kepenk

  • Otomatik Kepenk

    Otomatik kepenk hakkında ile ilgili görsel sonucu Otomatik kepenk, genellikle iş yerlerinde kullanılan, kapıları veya pencereleri kapatmaya yarayan, güvenlik ve dekoratif görünüm sağlaması nedeniyle tercih edilen otomasyon sistemine sahip olan kepenklerdir.

    Otomatik kepenk fiyatları için, uygulama yapılacak olan alanın ölçüleri gerekmektedir. Kepenk fiyatıverilebilmesi için ölçülerde kutu ve dikme detaylarınında bildirilmesi gerekmektedir. Verilen ölçülere göre kepengin malzeme grubu ve otomasyon grubu otomatik olarak hesaplanmaktadır.

    Çelik Kepenk sistemleri genellikle kuyumcu, mağaza, eczane ve güvenlik teşkil eden mekanlarda kullanılmakta olup, diğer kepenk türlerine göre daha ağır ve kalın malzemeden üretilmektedir. Çelik Kepenk sistemleri RAL Kataloğunda bulunan tüm renklerde hazırlanabilmektedir.

    Alüminyum Kepenk, kalitesi, fonksiyonelliği ve renk seçeneği açısından geniş bir yelpazeye sahip bir malzemedir. Uzun ömürlülüğü ve sağlık açısından uygunluğu nedeniyle en çok tercih edilen sistemler arasında yerini korumuştur. Estetik görünümü ile, mimari çözümlerin en çok çeşidine sahip olan Otomatik Kepenk sistemlerini, ekonomik fiyat ve yüksek kaliteli işçilik ile sunmaktayız. Otomatik Kepenk Projeleri ve keşif için lütfen bizimle iletişim kurunuz..